- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани WOK |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης |
| Χρώμα | Μπορντό |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Μαγείρεμα χωρίς λιπαρά, Θερμομονωμένη λαβή |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Wok |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 7 cm |
| Διάμετρος | 26 cm |