- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани WOK |
|
| Manipulați materialul | Bachelită |
| Culoare | Burgundia |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Capac non-stick, Gătit fără grăsime, Mâner izolat termic |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Wok |
| Latime | 26 cm |
| Adancime | 7 cm |
| Diametru | 26 cm |