- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани WOK |
|
| Материал дръжка | ABS пластмаса |
| Цвят | Сив мрамор |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий, Керамика |
| Функции | Незалепващо покритие, Без PFOA химикали, Подходящ за съдомиялна машина, Лесно почистване, Съвместим със съдомиялна машина |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Уок |
| Ширина | 26 cm |
| Дълбочина | 10 cm |
| Диаметър | 26 cm |