- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани WOK |
|
| Manipulați materialul | Plastic ABS |
| Culoare | Marmura gri |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu, Ceramică |
| Functii | Capac non-stick, Без PFOA химикали, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Curățarea ușoară, Compatibil cu mașina de spălat vase |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Wok |
| Latime | 26 cm |
| Adancime | 10 cm |
| Diametru | 26 cm |