- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тигани WOK |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό ABS |
| Χρώμα | Сив мрамор |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κεραμικό |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Без PFOA химикали, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Εύκολος καθαρισμός, Съвместим със съдомиялна машина |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Wok |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 10 cm |
| Διάμετρος | 26 cm |