- -1,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани за палачинки |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Лесно почистване, Топлоизолирана дръжка |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Печене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | За палачинки |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 2 cm |
| Диаметър | 24 cm |