- -1,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани за палачинки |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Curățarea ușoară, Mâner izolat termic |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Coacere |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Pentru clătite |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 2 см |
| Diametru | 24 cm |