- -1,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани за палачинки |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός, Θερμομονωμένη λαβή |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Για τηγανίτες |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 2 cm |
| Διάμετρος | 24 cm |