
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани за палачинки |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Без PFOA, Готвене без мазнина, Лесно почистване, Топлоизолирана дръжка |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | За палачинки |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 2 cm |
| Диаметър | 24 cm |