![]()
Τηγάνι για τηγανίτες με σπάτουλα Oliver Voltz
- Υλικό.
- Μαρμάρινη αντικολλητική επίστρωση
- Μονωμένη λαβή για προστασία των χεριών
- Κατάλληλο για όλους τους τύπους προϊόντων: αέριο, αλογόνο, ηλεκτρικό, γυάλινο κεραμικό και επαγωγικό
- Ιδανικό για μαγείρεμα χωρίς λίπος και εξαιρετικά εύκολο στον καθαρισμό
- Διαστάσεις:Διάμετρος: 24 cm Ύψος: 2 cm- Χρώμα: Γκρι
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани за палачинки |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Χωρίς PFOA, Μαγείρεμα χωρίς λιπαρά, Εύκολος καθαρισμός, Θερμομονωμένη λαβή |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Για τηγανίτες |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 2 cm |
| Διάμετρος | 24 cm |