![]()
Tigaie pentru clătite cu spatulă Oliver Voltz
- Material: aluminiu
- Acoperire antiaderentă din marmură
- Mâner izolat pentru protecția mâinilor
- Potrivită pentru toate tipurile de plite: gaz, halogen, electric, vitroceramică și inducție
- Ideală pentru gătit fără grăsime și extrem de ușor de curățat
- Dimensiuni:Diametru: 24 cm Înălțime: 2 cm
- Culoare: Gri
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани за палачинки |
|
| Manipulați materialul | Bachelită |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Fara PFOA, Gătit fără grăsime, Curățarea ușoară, Mâner izolat termic |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Pentru clătite |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 2 cm |
| Diametru | 24 cm |