- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани за палачинки |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Лесно почистване |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Газ, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | За палачинки |
| Ширина | 26 cm |
| Дълбочина | 2 cm |
| Диаметър | 26 cm |