- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тигани за палачинки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Για τηγανίτες |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 2 cm |
| Διάμετρος | 26 cm |