- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани за палачинки |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Curățarea ușoară |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Gaz, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Pentru clătite |
| Latime | 26 cm |
| Adancime | 2 cm |
| Diametru | 26 cm |