- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани за палачинки |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Чугун |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Чугун |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Тип тиган | Универсален |
| Ширина | 28.8 cm |
| Дължина | 48.6 cm |
| Дълбочина | 4.9 cm |
| Диаметър | 29 cm |