- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тигани за палачинки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για φούρνο, Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος τηγανιού | Γενικής χρήσης |
| Πλάτος | 28.8 cm |
| Μήκος | 48.6 cm |
| Βάθος | 4.9 cm |
| Διάμετρος | 29 cm |