- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани за палачинки |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Fontă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Fontă |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Tip tigaie | universal |
| Latime | 28.8 cm |
| Lungime | 48.6 cm |
| Adancime | 4.9 cm |
| Diametru | 29 cm |