- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани за палачинки |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Функции | Готвене без мазнина, Подходящ за съдомиялна машина, Лесно почистване, Ергономична дръжка, Многослоен корпус |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | За палачинки |
| Ширина | 26.5 cm |
| Дълбочина | 1.35 cm |
| Диаметър | 26.5 cm |