- -10,23 €
- Stoc epuizat

Kinghoff Mini tigaie pentru clatite
- Acoperire cu marmura antiaderenta
- Prajirea fara grasime
- Are un fund profilat special cu gauri pentru 4 clatite perfecte
- Potrivit pentru toate tipurile de aragaz, incl. inductie
- Pentru a proteja suprafata de zgarieturi, folositi vase din plastic sau lemn
- Incalzire uniforma si protectie anticoroziva
- Convenabil de utilizat si usor de curatat
- Se poate spala in masina de spalat vase
- Dimensiuni:
Diametru 26,5 cm
Diametrul formei/zambetului: 10 cm
Inaltimea formei/zambetul: 1,35 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Kinghoff Mini tigaie pentru clatite
- Acoperire cu marmura antiaderenta
- Prajirea fara grasime
- Are un fund profilat special cu gauri pentru 4 clatite perfecte
- Potrivit pentru toate tipurile de aragaz, incl. inductie
- Pentru a proteja suprafata de zgarieturi, folositi vase din plastic sau lemn
- Incalzire uniforma si protectie anticoroziva
- Convenabil de utilizat si usor de curatat
- Se poate spala in masina de spalat vase
- Dimensiuni:
Diametru 26,5 cm
Diametrul formei/zambetului: 10 cm
Inaltimea formei/zambetul: 1,35 cm
Fisa tehnica
Тигани за палачинки |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Functii | Gătit fără grăsime, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Curățarea ușoară, Mâner ergonomic, Multistrat |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Pentru clătite |
| Latime | 26.5 cm |
| Adancime | 1.35 cm |
| Diametru | 26.5 cm |