- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

Μίνι τηγάνι για τηγανίτες Kinghoff
- Αντικολλητικό μαρμάρινο φινίρισμα
- Τηγάνισμα χωρίς λίπος
- Διαθέτει ειδικό προφίλ πάτου με τρύπες για 4 τέλειες τηγανίτες
- Κατάλληλο για όλους τους τύπους σόμπας, συμπ. επαγωγή
- Για να προστατεύσετε την επιφάνεια από γρατσουνιές, χρησιμοποιήστε πλαστικά ή ξύλινα πιάτα
- Ομοιόμορφη θέρμανση και αντιδιαβρωτική προστασία
- Βολικό στη χρήση και εύκολο καθάρισμα
- Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων
- Διαστάσεις:
Διάμετρος 26,5 cm
Διάμετρος σχήματος/χαμόγελου: 10 cm
Ύψος φόρμας/χαμόγελο: 1,35 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани за палачинки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Λειτουργίες | Μαγείρεμα χωρίς λιπαρά, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Εύκολος καθαρισμός, Εργονομική λαβή, Πολυστρωματικό περίβλημα |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Για τηγανίτες |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Βάθος | 1.35 cm |
| Διάμετρος | 26.5 cm |