- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващо покритие, Без PFOA, Готвене без мазнина, Лесно почистване, Ергономична дръжка, Дръжка с меко покритие, Равномерно разпределение на топлината |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | PTFE |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Универсален |
| Ширина | 28 cm |
| Дълбочина | 7.5 cm |
| Диаметър | 28 cm |
| Color | Черен |