- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Χωρίς PFOA, Μαγείρεμα χωρίς λιπαρά, Εύκολος καθαρισμός, Εργονομική λαβή, Λαβή με μαλακή επίστρωση, Ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | PTFE |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γενικής χρήσης |
| Πλάτος | 28 cm |
| Βάθος | 7.5 cm |
| Διάμετρος | 28 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |