- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Capac non-stick, Fara PFOA, Gătit fără grăsime, Curățarea ușoară, Mâner ergonomic, Mâner cu finisaj moale, Chiar distribuția căldurii |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | PTFE |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal |
| Latime | 28 cm |
| Adancime | 7.5 cm |
| Diametru | 28 cm |
| Culoare | Negru |