- -33,19 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани |
|
| Цвят | Mед |
| Тип продукт | Комплект |
| Тип | С капак |
| Материал | Алуминий, Мед |
| Капацитет | 4 l |
| Функции | Незалепващо покритие |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 4 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мед |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Уок |
| Материал капак | Стъкло |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Дълбочина | 9 cm |
| Диаметър | 24 cm |