- -33,19 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | A stabilit |
| Tip | Cu capacul |
| Material | Aluminiu, Miere |
| Capacitate | 4 l |
| Functii | Capac non-stick |
| Forma | Pătrat |
| Numar bucati/set | 4 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Miere |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | Wok |
| Material capac | Sticlă |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Adancime | 9 cm |
| Diametru | 24 cm |