- -33,19 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани |
|
| Χρώμα | Μέλι |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Χαλκός |
| Χωρητικότητα | 4 l |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 4 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Χαλκός |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Wok |
| Υλικό κάλυψης | Γυαλί |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάθος | 9 cm |
| Διάμετρος | 24 cm |