- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани |
|
| Материал дръжка | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Инокс |
| Функции | Незалепващо покритие, Подходящ за фурна |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | PTFE |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Универсален |
| Ширина | 21.5 cm |
| Дължина | 40.5 cm |
| Диаметър | 20 cm |