- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тигани |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Inox |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Κατάλληλο για φούρνο |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | PTFE |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γενικής χρήσης |
| Πλάτος | 21.5 cm |
| Μήκος | 40.5 cm |
| Διάμετρος | 20 cm |