- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани |
|
| Manipulați materialul | Inox |
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Inox |
| Functii | Capac non-stick, Potriviți pentru un cuptor |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | PTFE |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal |
| Latime | 21.5 cm |
| Lungime | 40.5 cm |
| Diametru | 20 cm |