- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Тип продукт | Отварачка |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Съдържание пакет | 1 x Отварачка |
| Ключови характеристики | За многократна употреба |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип тирбушон | Класически |
| Височина | 5.2 cm |
| Ширина | 6.7 cm |
| Дължина | 5.2 cm |