- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Ανοιχτήρι |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Отварачка |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Για πολλαπλή χρήση |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος τιρμπουσόν | Κλασικό |
| Υψος | 5.2 cm |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Μήκος | 5.2 cm |