- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Tip produs | Deschizator |
| Material | Plastic, Oţel |
| Pachet de conținut | 1 x Отварачка |
| Caracteristici cheie | Pentru reutilizabile |
| Număr / set | 1 |
| Tip tirbușon | Clasic |
| Înălţime | 5.2 cm |
| Lăţime | 6.7 cm |
| Lungime | 5.2 cm |