- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Цвят | тъмносин |
| Тип продукт | Тирбушон |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Ключови характеристики | Сгъваем |
| Брой/комплект | 1 |
| Тип тирбушон | Класически |
| Височина | 5.6 cm |
| Ширина | 12.6 cm |
| Дължина | 7 cm |