- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Culoare | Albastru inchis |
| Tip produs | Tirbuşon |
| Material | Plastic, Oţel |
| Caracteristici cheie | Pliabil |
| Număr / set | 1 |
| Tip tirbușon | Clasic |
| Înălţime | 5.6 cm |
| Lăţime | 12.6 cm |
| Lungime | 7 cm |