- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Χρώμα | Σκούρο μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Τιρμπουσόν |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αναδιπλούμενο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος τιρμπουσόν | Κλασικό |
| Υψος | 5.6 cm |
| Πλάτος | 12.6 cm |
| Μήκος | 7 cm |