- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 800 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Система против хлъзгане, Автоматично подравняване, Термостат, Запазване на топлината, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Поставка за кроасани |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 18.5 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 26.7 cm |
| Тегло | 1.5 Kg |