- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 800 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Oprirea automată, Sistem anti-alunecare, Aliniere automată, Termostat, Conservarea căldurii, Bagel toasting |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Croissant Stand |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 18.5 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Lungime | 26.7 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |