- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αντιολισθητικό σύστημα, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Θερμοστάτης, Διατήρηση θερμότητας, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Βάση κρουασάν |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 18.5 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 26.7 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |