- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Инокс, Меден |
| Мощност | 1550 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Отмяна, Таймер, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 23.1 cm |
| Ширина | 16.9 cm |
| Дължина | 29 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Гаранция | 36 |