- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Inox, Cupru |
| Putere | 1550 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Anulare, Temporizator, Bagel toasting |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 23.1 cm |
| Latime | 16.9 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Garanție | 36 |