- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Inox, Με μέλι |
| Εξουσία | 1550 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αναίρεση, Χρονοδιακόπτης, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 23.1 cm |
| Πλάτος | 16.9 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 36 |