- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Зелен |
| Мощност | 900 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Отмяна |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 20.5 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 18 cm |
| Гаранция | 24 месеца |