- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Εξουσία | 900 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αναίρεση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 18 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |