- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Verde |
| Putere | 900 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Anulare |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Garanție | 24 luni |