- -6,14 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бял, Червен |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Претопляне, Автоматично изключване, Автоматично изскачане на хляба, Термостат |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи, Щипки за филии |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |