- -6,14 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Θερμοστάτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα, Щипки за филии |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |