- -6,14 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Alb, Rosu |
| Putere | 750 W |
| Functii | Reîncălzire, Oprirea automată, Afișează automat pâinea, Termostat |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă, Curăță pentru felii |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Garanție | 24 luni |