- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 700 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Система против хлъзгане, Таймер, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Щипки за филии |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 9 |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 27.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |