- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 700 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αντιολισθητικό σύστημα, Χρονοδιακόπτης, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Щипки за филии |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 9 |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 27.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |