- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Sistem anti-alunecare, Temporizator, Bagel toasting |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Curăță pentru felii |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 9 |
| Inaltime | 18 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Lungime | 27.5 cm |
| Garanție | 24 luni |